Ubytování

 • 5x dvoulůžkový pokoj   🛏

  s manželskou postelí, kuchyňkou a koupelnou se sprchovým koutem. V kuchyňce naleznete základní vybavení, ploténku, lednici a rychlovarnou konvici. Součástí vybavení pokoje je ložní prádlo a velké ručníky. Nabízíme možnost zapůjčit si fén za malý poplatek.

   

  1x PROMO dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou na chodbě 

  s manželskou postelí a kuchyňkou. Vlastní koupelna se sprchovým koutem se nachází na chodbě, cca 2 metry od pokoje. Koupelna náleží pouze k tomuto pokoji, není sdílená. V kuchyňce naleznete základní vybavení, ploténku, lednici a rychlovarnou konvici. Součástí vybavení pokoje je ložní prádlo a velké ručníky. 

 • 2x trojlůžkový pokoj   🛏

  s manželskou postelí a rozkládacím lůžkem, kuchyňkou a koupelnou se sprchovým koutem. Postel je možné rozložit na dvojlůžko, pohodlně se tedy vyspí 4 osoby. V kuchyňce naleznete základní vybavení, ploténku, lednici a rychlovarnou konvici. Součástí vybavení pokoje je ložní prádlo a velké ručníky. Nabízíme možnost zapůjčit si fén za malý poplatek.

 • 1x čtyřlůžkový pokoj   🛏

  se dvěma manželskými postelemi, kuchyňkou a koupelnou se sprchovým koutem. V kuchyňce naleznete základní vybavení, ploténku, lednici a rychlovarnou konvici. Součástí vybavení pokoje je ložní prádlo a velké ručníky. Nabízíme možnost zapůjčit si fén za malý poplatek.

 • Ubytovat se u nás můžete od 16 do 18 hodin. Pokud byste přijeli dříve, není problém nechat na parkovišti auto a jít se projít. V případě, že byste přijeli později, prosím, zavolejte nám. 

  Opustit pokoj je nutné do 10 hodin.

  V rámci hygienických opatření prosíme naše hosty, aby se v pensionu přezouvali. Pokud zapomenete přezůvky, rádi vám půjčíme. 

 • Interiér

  Ubytujete se v příjemných pokojích tradičního hostince, vybavených dřevěným nábytkem, péřovými polštáři a pokrývkami, mini-kuchyňkou s příslušenstvím a prostornou koupelnou se sprchovým koutem. Nemusíte si s sebou brát ručníky, ložní prádlo ani fén, to vše pro vás máme připravené. Díky šikovným kuchyňkám budete časově nezávislí pro váš denní program, zvlášť pokud budete chtít brzy ráno vyrážet do skal.  

  V celém objektu je k dispozici zdarma wi-fi připojení. Pro deštivé počasí je připravena prostorná společenská místnost v přízemí, kde naleznete televizi, společenské hry, knihy a hračky pro děti.

  Penzion skýtá i příjemně zásobený sklípek, vybavený vínem z Moravy, pivem Opat z regionálního pivovaru, nealko nápoji a drobnostmi k zakousnutí.  

 • Exteriér

  Pro příjemný odpočinek můžete využít naši rozlehlou udržovanou zahradu. Připravené lavičky u břehu Metuje zvou k posezení, snídani pod širým nebem nebo večernímu aperitivu. Pro opékání je k dispozici ohniště s roštem, a pokud byste si přáli trávit čas aktivněji, máme pro vás k zapůjčení sportovní vybavení, badminton, ping pong, petanque apod. Děti a někteří dospělí jistě ocení tradiční houpačku a kolotoč. 

Vybavení pensionu
Sprcha
na každém pokoji
Kuchyňka
na každém pokoji
Voda
vysoce kvalitní voda z vlastního vrtu
Grilování
vše potřebné pro venkovní opékání
Wi-fi
v celém objektu zdarma
Sportovní vybavení
k zapůjčení